Cariere

Alatura-te echipei noastre!

Cautam Experti formatori

Macro Training recruteaza experti formatori pentru toate cursurile din portolfoliu: Manager de proiect, Expert accesare fonduri structurale, Evaluator proiecte, Inspector resurse umane, Inspector salarii, Formator, Expert achizitii publice.

Orase:

Pentru moment, suntem interesati de a va avea drept colaboratori in orasele: Brasov, Timisoara, Cluj Napoca, Craiova, Iasi, Constanta.

Mai mult, suntem interesati de organizarea in Bucuresti a unor cursuri precum:

1. Contabilitatea fondurilor europene
2. Auditul financiar al fondurilor europene

Criteriile de eligibilitate obligatorii sunt:

– Studii superioare finalizate

– minimum 2 ani experienta profesionala in domeniul pentru care aplicati

– implicarea ca trainer pe o perioada de cel putin 6 luni in proiecte de formare profesionala in domeniul pentru care aplicati.

– Certificat ANC (CNFPA) Formator (obligatoriu)

– Certificat ANC (CNFPA) in domeniul pentru care aplicati

– Capacitate excelenta de comunicare cu participantii la cursuri;

– Cunostinte practice de calitate superioara si realizari deosebite in viata profesionala care pot fi probate.

CV in format EUROPASS

Ce ne-ar placea si am aprecia la dumneavoastra:

– sa aveti o atitudine pozitiva;

– sa va placa foarte mult sa transmiteti mesaje cu impact asupra cursantilor;

– sa constientizati ca termenele limita si angajamentele sunt foarte importante si trebuie sa faceti lucrurile sa se intample;

– sa credeti cu adevarat in profesionalism, calitate si in lucrul bine facut.

Responsabilitati-Sarcini:

– Veti desfasura activitatile de formare, de instruire, de training cu profesionalism si promptitudine, respectand procedurile Macro Training

– Veti respecta programa de pregatire a Macro Training

– Veti raspunde de corectitudinea informatiilor furnizate pe durata programelor de formare

– Veti participa la elaborarea, corectarea si revizia suporturilor de curs si a oricaror alte materiale referitoare la curs

– Veti participa la examinarea cursantilor

– Veti elabora propuneri pentru alte nevoi identificate in timpul programelor de formare si face propuneri de dezvoltare

– Veti completa formularele necesare in procesul de instruire si examinare

– Veti mentine legatura cu ANC pe plan local

Ce va oferim?

– In primul rand posibilitatea sa va dezvoltati profesional si sa va faceti cunoscut(a) sub indrumare profesionista;

– Acces la trainingurile si workshop-urile de perfectionare organizate special pentru colaboratori;

– Contract de colaborare pe programe de training punctuale;

– Sustinere si ghidaj in crearea unui program de dezvoltare personala continua

Apreciem orice material publicat sau inregistrare video cu sedintele de curs livrate.

Adresa noastra de e-mail este: contact (at) macro-training.ro.

Asteptam mesajele dumneavoastra cu mult interes.

Va rugam sa ne solicitati orice lamuriri pe care le veti considera necesare.

Mult succes!